Shopping Cart

DVD Zora Efekt

Zora Ochodnická

POZOR, MILÉ DÁMY PO 30-ke!

Zora Ochodnická odhaľuje ako má, vďaka svojmu špeciálnemu cvičeniu, aj v 50-ke a po 2 deťoch stále štíhlu postavu

Aj VY môžete s jej účinným cvičebným programom na doma „Efekt“ mať toto všetko

[op_advanced_headline style=“16″ effect=“clip“ align=“center“ accent=“#e22b88″ headline_tag=“h2″ line_height=““ highlight=““ top_margin=“0″ bottom_margin=“0″ font_size=“43″ part_0=“eiBicnVjaGE=“ part_1=“eiBib2tvdg==“ part_2=“em8gemFka3U=“]TcO0xb5ldGUgZG9tYSByb3p0b3BpxaUgdHVr[/op_advanced_headline]
[text_block style=“style_1.png“ align=“center“][/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_font=“Open%20Sans“ width=“940″]Zora Ochodnická je profesionálna cvičiteľka a odborníčka na chudnutie, spevňovanie tela a zdravú výživu. Rekordný záujem o jej prvé DVD Zora EFEKT viedlo k natočeniu voľného pokračovania DVD ZORA EFEKT 2.  Upravte svoju váhu a posilnite si jednotlivé partie tela: brucho, zadok, nohy, stehná a chrbát v pohodlí svojej obývačky. Presný a jednoduchý postup. Stačí pevná vôľa a poďme na to.[/text_block]

Schudnite v pohodlí obyvačky. Slovenská cvičiteľka Zora Ochodnická odhaľuje svoje cvičenie vďaka ktorému má aj v 50-tich rokoch po 2 deťoch stále štíhlu postavu

— SPACER —

[op_popup popup_width=“700″ popup_open_effect=“fade“ popup_close_effect=“fade“ popup_open_speed=“normal“ popup_close_speed=“normal“ popup_border_color=“#ffffff“ popup_border_size=“15″ popup_padding_top=“20″ popup_padding_bottom=“20″ popup_padding_left=“30″ popup_padding_right=“30″]

[op_liveeditor_element data-style=““][text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“30″ font_style=“bold“ font_color=“#212121″ bottom_padding=“20″ line_height=“36″]Získajte postavu svojich snov podľa Zory
a jej populárneho cvičebného programu[/text_block][/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=““]

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=““]

Objednať program

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=““][text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“15″ font_style=“300″ font_color=“#212121″]Na tento DVD program sa vzťahuje 100% záruka vrátenia peňazí[/text_block][/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

— SPACER —

„Vďaka tomuto cvičeniu mám aj v 50-ke po 2 deťoch stále pevnú postavu

arrow

arrow

[text_block style=“style_1.png“ align=“right“ font_size=“20″ font_font=“Open%20Sans“]Kapitoly cvičebného DVD:

1. Úvod
2. Rozcvička
3. Osobnosti 1
4. Taebo
5. Program na schudnutie
6. Ruky
7. Osobnosti 2
8. Nohy
9. Štúdio Zora
10. Bočné strany stehien
11. Vnútorné strany stehien
12. Skúsenosti s vitamínmi
13. Brucho
14. Zadné strany stehien
15. Cal-Mag
16. Zadok
17. Osobnosti 3
18. Chrbát
19. Dychové cvičenia
20. Víkendy a dovolenky
21. Záver[/text_block]

 • Z rôznych druhov cvičení vybrala tie najšpecifickejšie a najlepšie ktoré okamžite spevňujú svalstvo celého tela, odbúravajú prebytočný tuk a nezaťažujú kĺby a chrbticu.
 • Takto sa ku cvičeniu založenom na kalanetike postupne pridali aj nasledujúce prvky: aerobic, tea-bo, posilňovanie s vlastnou váhou, joga, strečing.
 • EFEKT je zmes siedmich druhov dynamických cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha.
 • Vyskúšajte sami na sebe tento jedinečný cvičebný program EFEKT, ktorý okamžite pracuje do hĺbky svalstva a je vhodný pre každú vekovú aj váhovú kategóriu.
 • Zakladateľkou tohto cvičenia je košičanka Zora Ochodnická, profesionálna cvičiteľka s 20. ročnou praxou. Toto cvičenie odporúča ortopéd, ženský lekár, psychológ a profesionáli z oblasti športu.

Zora Ochodnická, autorka cvičenia, 50r.

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“50″ font_color=“%23ffffff“ font_shadow=“none“ bottom_padding=“0″ bottom_margin=“0″ line_height=“50″]NEČAKAJ UŽ ANI MINÚTU[/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“26″ font_style=“300″ font_color=“%23ffffff“ line_height=“31″]TVOJE TELO JE TVOJ SLUHA A NIE TVOJ PÁN![/text_block]
— SPACER —

ZAČNI HNEĎ TERAZ »JE TO JEDNODUCHÉ

Prečo by ste mali veriť Zorinmu cvičeniu

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ line_height=“23″]Aj keď sa na to necítim, mám už 50 rokov. Som dynamický typ ženy, ktorá sa nerada vzdáva. Už za totality som nemala nenávidela vetu: „Nedá sa.“
Častokrát som kvôli tomu mala „problémy“.
Za totality sa neuznávala individualitay; naopak, tvrdo sa trestala.
Viac krát som prišla o prácu a ostala na ulici.
Ani to ma nepoložilo a vytvorila som prácu ktorá sa stala mojim poslaním a koníčkom takže všetko smeruje na pomoc ženám. Keď vidím ako sú potešení z výsledkov, som potešená rovnako.
Stala som sa motivačnou osobnou trénerkou a poradkyňou s dlhoročnou praxou v oblasti zdravej výživy, zušľachťovania a udržiavania zdravého a funkčného tela a energie.
Spolupracovala som so známymi osobnosťami, s hercami , spevákmi, politikmi, úspešnými podnikateľmi na Slovensku a v zahraničí.
Pomohla som viac ako 3000 ľuďom schudnúť a prinavrátiť im tak ich fyzickú a psychickú rovnováhu.
Som autorkou cvičenia EFEKT, ktoré bolo spolu so špeciálnou technológiou úspešne vysielané v reality šou SUPER TELO v Slovenskej televízii.
Vydala som dve DVD – Zora Efekt 1 a Zora Efekt 2.
Mám klientov v Čechách, Španielsku, Rakúsku, Rusku, Litve, Južnej Afrike , Izraeli, Nemecku, no hlavne na Slovensku.
Pôsobila som v známych médiách, napríklad v Slovenskej televízii, televízii JOJ, káblovej televízii Kabel Plus a TV NAŠA , ako aj v FM rádiu, či KIKS rádiu, kde som moderovala vlastné relácie a talk-show.
Mala som pravidelné rubriky v ženských magazínoch či denníkoch.
Hovorím po anglicky, rusky, chorvátsky a trošku nemecky a taliansky.
Pravidelne prispievam na činnosť charitatívnych organizácií.
Finančne podporujem organizácie, ktoré sa zameriavajú na prevenciu drog.
Organizujem wellness víkendy spojené s prednáškami o zdravom životnom štýle. Tak isto pravidelne chodievam s klientmi k moru na spoločné dovolenky, spojené s cvičením.
Snažím sa byť čo najlepším príkladom aj tým , že som nikdy nezačala piť alkohol, fajčiť ani len piť kávu, či brať lieky a iné chemické prípravky.
Stala som sa viac ako len trénerkou. Som dennodenným koučom, pripraveným vypočuť a pomôcť. Moji klienti majú z tréningov nie len fyzický ale aj psychický prínos.
Vo voľnom čase rada hrám na klavíri, gitare, tancujem, maľujem a športujem.
Mám dve krásne a šikovné deti, ktoré ma veľmi podporujú.[/text_block]
[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“19″]Mohli ste ma vidieť v:

[/text_block]

Toto cvičenie nielen vyskúšali, ale aj odporúčajú odborníci:

Tu je 5 dôvodov, prečo je toto cvičenie také účinné!

— SPACER —

 • 20 rokov skúseností

  Pôsobila v známych médiách, napríklad v Slovenskej televízii, televízii JOJ, káblovej televízii Kabel Plus a TV NAŠA , ako aj v FM rádiu, či KIKS rádiu, kde moderovala vlastné relácie a talk-show.

 • Vyše 3000 šťastných klientiek

  Pomohla viac ako 3000 ľuďom schudnúť a prinavrátiť im tak ich fyzickú a psychickú rovnováhu.

 • Vytvorené Slovenkou

  Hrá na klavíri, gitare, tancuje, maľuje a športuje. Má dve krásne deti.

 • Pre slovenské ženy

  Je autorkou cvičenia EFEKT, ktoré bolo spolu so špeciálnou technológiou úspešne vysielané v reality šou SUPER TELO v Slovenskej televízii.

 • Po 50-ke, 2 deťoch stále štíhla a pevná postava

  Poskytue tréningy, skupinové motivačné tréningy, týždenné pobyty či víkendové pobyty a semináre spojené s chudnutím a zlepšením fyzickej kondície.

Čo všetko získavate s týmto jednoduchým cvičebným programom

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“ font_size=“18″ font_font=“Open%20Sans“]

„Súčasná podoba cvičenia pod názvom EFEKT obsahuje 7 druhov cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha. Najdôveryhodnejším dôkazom toho je fakt, že ja som toto cvičenie neprerušila ani počas môjho druhého tehotenstva.“

[/text_block]

 • Pre slovenské ženy

  Zakladateľkou tohto cvičenia je košičanka Zora Ochodnická, profesionálna cvičiteľka s 20. ročnou praxou. Toto cvičenie odporúča ortopéd, ženský lekár, psychológ a profesionáli z oblasti športu.

 • Cvičíte doma v pohodlí

  EFEKT je zmes siedmich druhov dynamických cvičení a výsledkom sú pevnejšie stehná, brucho, zadok a ruky, štíhlejší pás, žiadne bolesti chrbta, väčšia sebaúcta a duševná rovnováha.

 • Cvičenie Efekt

  Z rôznych druhov cvičení som vybrala tie najšpecifickejšie a najlepšie ktoré okamžite spevňujú svalstvo celého tela, odbúravajú prebytočný tuk a nezaťažujú kĺby a chrbticu.

 • Jednoduché cviky pre ženy

  Vyskúšajte sami na sebe tento jedinečný cvičebný program EFEKT, ktorý okamžite pracuje do hĺbky svalstva a je vhodný pre každú vekovú aj váhovú kategóriu.

 • Pracuje do hĺbky

  Cvičenie EFEKT ktoré pracuje priamo do hĺbky svalstva a stačí len 10 minút denne na dosiahnutie želaného efektu.

100% BEZ rizika – nemôžete nič stratiť!


Profimama.sk

Sme si 100% istí, že ak použijete rady Zora Ochodnickej, niet inej možnosti ako to, že pocítite výsledky sami na sebe a budete z toho veľmi šťastný. V opačnom prípade môžete využiť našu 14 dňovú garanciu vrátenia peňazí (bez otázok).

Zora Ochodnická, autorka cvičenia Efekt

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“50″ font_color=“%23ffffff“ font_shadow=“none“ bottom_padding=“0″ bottom_margin=“0″]ZAČNI HNEĎ TERAZ

[/text_block]

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ font_size=“26″ font_style=“300″ font_color=“%23ffffff“ line_height=“31″]Vyskúšaj sama na sebe tento jedinečný cvičebný program EFEKT, ktorý okamžite pracuje do hĺbky svalstva a je vhodný pre každú vekovú aj váhovú kategóriu.

[/text_block]

— SPACER —

ZÍSKAŤ teraz len za 8.99€Pôvodná cena 15.-€

— SPACER —

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ top_margin=“20″][/text_block]

Objednajte si toto špeciálne cvičebné DVD teraz a automaticky získavate navyše tieto 2 extra bonusy Zdarma

[text_block style=“style_1.png“ align=“center“ width=“286″]
[/text_block]

Bonus č.1: E-kniha Recepty pre zdravé srdce

Bonus č.2: E-kniha Bleskové jedlá

Kam vám pošleme vaše nové cvičebné DVD Zora Efekt 2?

[text_block style=“style_1.png“ align=“left“]

[/text_block]

© 2017 DVD Zora Efekt 2 | Všetky práva vyhradené

vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Proti chrápaniu
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
kaliper
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Proti chrápaniu