30 dnova vyzva mostikova

30 dňová Mostíková výzva k štíhlejšiemu bruchu pre každú ženu

Cesta k štíhlemu bruchu za 30 dní bez jediného brúšaku?

Vyskúšajte mostík (angl. plank).

Čo je mostík?

Slangovo sa nazýva aj “lopárik” alebo “brušný mostík”.

Ide o statické  cvičenie, ktoré je založené na zaujatí určitej polohy po dlhšiu dobu bez pohnutia (je dôležité napnúť celé telo).

Je to jedno z najpopulárnejších a najefektívnejších cvičení na svete. Neovplyvňuje iba svaly na bruchu, ale doslova v celom tele.

Ako ho cvičiť?

Zaujmite polohu ako vidíte na obrázku nižšie a vydržte v tejto polohe požadovaný počet sekúnd.

Začneme zľahka, každý deň o trocha viac.

Vždy na šiesty deň máme prestávku.

30-dňová-Mostíková-výzva


❤ Zapoj sa a stiahni si zdarma verziu pre tlač vo vysokom rozlíšení:
_____     _stiahnut zdarma

Meno:

Email:


Výsledkom pravidelného cvičenia tohto cviku je, že budete mať:

 • atraktívne držanie tela,
 • vytvarovaný zadok,
 • vytvarované, pevné a atraktívne stehná,
 • ploché zoštíhlené bruško,
 • krásne zoštíhlené ruky.

50 názorov na “30 dňová Mostíková výzva k štíhlejšiemu bruchu pre každú ženu”

 1. Davidko, ten mostík sme sa učili už na základke, len neviem, čo má spoločné s izometriou? Izometria je rovnomernosť. Premietanie, pri ktorom sa rovnakom pomere skracujú všetky strany pri kreslení napr. portubia. Takže Ewka má pravdu, aj to je mostík.

 2. Ja suhlasim s mostikom ale pojem izometria sa pouyiva aj pri cviceni ako takom. Ide o cviky alebo pracu svalov pri ktorych nedochádza k ich skracovaniu teda vydrz v jednej polohode dlhodobo!

 3. nič v zlom ale ste naivní ak veríte tomuto "plánu"….nehovorím že to je zlý cvik ale 75% ľudí neprejde cez 16. deň (môj názor). A kebyže stačí tak málo nechodil by každý so štíhlym bruchom? Tento cvik je len začiatok vybudovania lepšieho brucha s kombináciou s inými cvikmi zamerané na jadro tela. A ako tvrdí komentár dole treba zmeniť stravu + plus začať viac spaľovať a to za tých pár sekúnd toho veľa nespálite 🙂

 4. Zdravim vsetkych sportu chtivych … ohladom toho tzv.mostiku .. kazdy pohyb je uzitocny a ma svoj vyznam ale naj je strava a vecer nejest sacharidy .. inak ani tych 300 sekund nezaberie

 5. No takže ku 300 sekundám som sa dostala ale s prestávkami ,keďže nie som fitneska alebo kulturistka pochybujem že to niekto zvládol .Schudnúť som neschudla ale sa mi vytvarovalo ako tak brucho .Keď som chcela schudnút musela som zmeniť stravu a chodiť do fitka .Zadarmo len tak pre nič za nic vám tuk nezmizne.Neverte žiadnym dietam že schodnete za 10 dní alebo že si za krátku dobu vytvarujete postavu ,všetko sú to klamstvá .Tiež ste nepriberali 10 dní , ale išlo to postupne rok po roku.Tak by ste mali aj chudnút pomaly aby to malo efekt a nie jojoefekt. Takze treba veľa trpezlivosti a pevnej vôle .Nie je taká prakážka čo by sme nezvládli ,ČI?

 6. je to jeden zo základných cvikov na spevnenie CORE, stredu tela, chrbát, brucho… je obrovsky dôležité robiť ho technicky správne, no s chudnutím nepomôže, spevní brucho, no tuk sa spaľuje trochu inak… 5 minút po mesiaci každodenného "tréningu" je smiešny čas, trénujem fitness aj volejbal a deti v pípravke mi to robili bežne tri minúty 5x za tréning….

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
Scroll to Top