Domáci nápoj pre ploché bruško: Výsledky uvidíte už po štyroch dňoch!

Prinášame ti osvedčený recept na prírodný nápoj, vďaka ktorému pôjdu kilá dole oveľa rýchlejšie. Navyše ti dopomôže k vytvarovaniu tvojej vysnívanej postavy!

O aký zázrak vlastne ide? V angličtine sa mu hovorí „sassy water“ a je to nápoj, ktorý pomáha detoxikovať organizmus od škodlivých látok a udržuje správnu hladinu vody v tele. Kúzlo tohto nápoja spočíva v tom, že ťa dokonale pripraví na dlhodobejšie chudnutie, navyše ťa zbaví nafukovania a zápchy. Nemali by si ho teda považovať za samostatnú diétu.

Ako na to?

Prvé štyri dni by človek, ktorý túži po plochom brušku, mal piť iba tento nápoj. Potom si do jedálnička pridajte ešte štyri ďalšie jedlá, predovšetkým chudé mäso, mliečne výrobky a celozrnné výrobky, ovocie, zeleninu a oriešky. To preto, aby ste v strave mali dostatočne zastúpené nenasýtené mastné kyseliny. Veľkou výhodou je, že tento nápoj je naozaj chutný!

specialny napoj (1)

Čo budeš potrebovať?

  • 2 litre vody
  • 1 čajovú lyžičku čerstvo nastrúhaného zázvoru
  • 1 očistenú uhorku nakrájanú na tenké kolieska
  • 1 umytý citrón nakrájaný na kolieska
  • hrsť mätových lístkov

Postup

Drink priprav vždy večer. Vodu nalej do veľkej nádoby a pridaj všetky ingrediencie. Dôkladne zamiešaj, odlož do chladničky a nechaj ho cez noc postáť. Ráno vodu sceď a nalej si jeden pohár. Celé dva litre by si mala vypiť v priebehu jedného dňa.

Takže s chuťou do toho a už o pár dní budeš môcť pozorovať prvé výsledky tvojho plochého bruška!

Zdoj: blesk.cz

Pridajte Komentár

Účinný Zelený čaj exrakt kapsúl 9000mg 203mg EGCG
OKULIARE EYEHEALTH
OKULIARE EYEHEALTH
Zlatý kolagén od Zory Ochodnickej
Proti chrápaniu
Scroll to Top