S týmto zlepšovákom schudneš pomaly rýchlejšie

Ženy moje milované, obraciate sa na mňa so žiadosťou na osvedčený a jednoduchý systém na rýchlejšie chudnutie a ja som vám za to všetkým vďačná..

Na druhej strane je to veľká zodpovednosť. Preto s tým, čo mám 100% overené stovkami zhodených kíl mojich žien ti teraz v postupnej sérii emailov odhalím:

Preberieme si všetko od A do Z tak, ako svoj denný harmonogram nastaviť, aby si chudla rýchlejšie s väčšou zábavou (a tiež spevnila svoju postavu)…


Takže, aby si schudla rýchlejšie (a/alebo zpevnila postavu), potrebuješ využiť každé eso a toto je tvoje 7.

Dnes to bude veľmi jednoduché.

Prečo? Pretože v jednoduché malé kroky vedú k veľkým zmenám:

Papaj pomaly = každé sústo požuj 30x.

Keď ješ, každé sústo prežuj 30 krát – vedome v duchu počítaj.

Prečo? Pretože ak papáš pomaly, má to viacero výhod. 

Jedna príjemná vec je, že jedlo si vychutnáš viac. Ďalšia vec je, že tvoj žalúdok bude menej zaťažený, lebo jedlo si dobre požuješ. Ale najdôležitejšia vec je, že ak ješ pomaly, tak mozog má veľa času v kľude zareagovať na signál od žalúdka, ktorí hlási: “Hej, som plný, prestaň jesť!”

Žena papá
Žena papá

Aby si naozaj nejedla viac ako tvoje telo treba a nenahádzala to do seba skôr, ako môže mať žalúdok čas zareagovať, každé sústo si v ústach požuj 30x. V duchu počítaj, 1, 2, 3…30.

Pretože ak človek rýchlo do seba nahádže plný tanier, tak žalúdok nemá kedy zareagovať a vyslať signál, že je plný a že si sýta a že už nepotrebuješ viac jedla…

Zhrnutie:

Prežuj každé sústo 30x, pretože takto schudneš rýchlejšie, jedlo si vychutnáš viac, menej zaťažíš žalúdok a tvoju chuť do jedla budeš mať pod kontrolou.

Ahoj a uži si zvyšok dňa:-)


Ďalšie časti denníka:

 

kaliper
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
kaliper
Scroll to Top