Čím začať každé ráno, aby si mala sexi postavičku skôr?

Ženy moje milované, obraciate sa na mňa so žiadosťou na osvedčený a jednoduchý systém na rýchlejšie chudnutie a ja som vám za to všetkým vďačná..

Na druhej strane je to veľká zodpovednosť. Preto s tým, čo mám 100% overené stovkami zhodených kíl mojich žien ti teraz v postupnej sérii emailov odhalím:

Preberieme si všetko od A do Z tak, ako svoj denný harmonogram nastaviť, aby si chudla rýchlejšie s väčšou zábavou (a tiež spevnila svoju postavu)…

Krok číslo 3

Každé ráno po cvičení vypi veľký pohár teplej vody so šťavou z ½ citróna.

Voda s citrónom ti môže výrazne pomôcť urýchliť chudnutie, pretože obsahuje pektinovú vlákninu a práve vláknina je jednou z najdôležitejších zložiek jedla ak chudneš.

Citrón má vynikajúce detoxikačné – čistiace účinky a dokonca je aj lokálnym antiseptikom pre zlý dych, pretože zabráni tomu, aby dochádzalo ku kvaseniu v organizme a teda k vytváraniu nepríjemného zápachu v ústach.

Ráno hneď ako dokončíš svoje ranné cvičenie tak vypi veľký pohár vody s citrónovou šťavou.

Voda s čerstvou citrónovou šťavou ťa povzbudí ako žiadna iná vec na svete.

voda-a-chudnutie
Voda a chudnutie

Naštartuje ešte viac spolu s cvičením tvoj (po spánku) spomalený metabolizmus, a to najmä vďaka stimulačnému účinku vitamínu C:

  • Dlho sa verilo, že vitamín C ako spaľovač tukov je mýtus. Ale toto sa už dávno vyvrátilo a tento blahodarný vplyv je už potvrdený odborníkmi a tiež to, že citrónová voda dokonca aj redukuje hlad.
  • pomáha tvojmu žalúdku, pretože keď je citrón zmiešaný s teplejšou vodou, dokáže pomôcť pri problémoch s trávením, pálení záhy, nevoľnosti, či nadúvania. Keď začneš pravidelne piť citrónovú vodu, z čriev sa začnú efektívnejšie dostávať preč odpadové látky.
  • pre nás ženy má ešte citrónová voda jedno veľmi špeciálne využitie. Citrón lieči problémy týkajúce sa pokožky. Vďaka svojmu zloženiu podporuje jej krásu, dodáva pokožke mladší vzhľad a tvoja tvár bude žiarivejšia. Citrónová voda totiž funguje ako spomaľovač starnutia, ktorý bojuje proti vráskam a čiernym bodkám na tvári.

Zhrnutie: Odborníci odporúčajú piť aspoň raz denne vodu s citrónom, pretože je kvalitným zdrojom antioxidantov a vitamínu C a najideálnejší čas na jej príjem je hneď po cvičení, pretože práve vtedy telo antioxidanty potrebuje a navyše ešte viac zrýchli tvoj metabolizmus.

Citróny chutia síce kyslo, ale dokážu však navodiť aj dobrú náladu. A to je pri snahe schudnúť dôležité! Využi tieto prírodné spalovače tukov a dopraj si každé ráno veľký pohár so šťavou s ½ citróna.

Ahoj a uži si deň,
tvoja ProfiMama

PS: Mimochodom, citróny vydržia čerstvé pri izbovej teplote až 10 dní, takže ti stačí kúpiť ich raz do týždňa...


Ďalšie časti denníka:

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

kaliper
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
kaliper
Scroll to Top