Ak chudneš, nezabudni urobiť každé ráno tuto 1 vec

Ženy moje milované, obraciate sa na mňa so žiadosťou na osvedčený a jednoduchý systém na rýchlejšie chudnutie a ja som vám za to všetkým vďačná..

Na druhej strane je to veľká zodpovednosť. Preto s tým, čo mám 100% overené stovkami zhodených kíl mojich žien ti teraz v postupnej sérii emailov odhalím:

Preberieme si všetko od A do Z tak, ako svoj denný harmonogram nastaviť, aby si chudla rýchlejšie s väčšou zábavou (a tiež spevnila svoju postavu)…

Krok číslo 1

Ak chceš chudnúť rýchlejšie, hneď po zobudení vypi 2 poháre teplej vody.

voda a chudnutie

Môžeš použiť filtrovanú alebo bežnú kohútikovú vodu.

Ja to robím tak, že si naberiem do rýchlovarnej kanvice asi pol litra vody, prevarím ju. Potom nalejem 1dcl do väčšieho pohára a zvyšok doplním/rozriedim chladnou vodou z kohútika.

Tento magický nápoj a jeho blahodarné účinky na chudnutie nie sú jediné, pretože teplá voda:

1.)    naštartuje jednak tvoj lymfatický systém (to je systém v tvojom tele, ktorý ťa chráni pred rôznymi vírmi a baktériami a ak nefunguje dobre, si náchylná, aby sa na teba čokoľvek nalepilo.

2.)    naštartuje tvoj metabolizmus, podporuje látkovú výmenu (nezľakni sa, ak budeš musieť ísť o chvíľu na to „kakať“, je to normálne, zdravé a chcené) a zrýchli fungovanie tvojho tela = budeš chudnúť rýchlejšie.

3.) pripraví tvoj žalúdok a žalúdočné šťavy na neskoršie prijímanie potravy. Bude zahriaty, bude už trocha rozbehnutý a bude aj lepšie a efektívnejšie tráviť.

Pár faktov o vode:

Voda tvorí viac ako 2/3 ľudského tela.

Bez vody človek nevydrží (bez jedla áno).

Voda je základ pre odvádzanie toxických látok z tela a tuku a rýchlejšie chudnutie.

Voda a špeciálne táto vo forme teplej vody je najstaršia medicína.  Už pred tisícami rokov vedel človek, že teplá, resp. horúca voda lieči. Nevedel, ako presne (že máme nejaký lymfatický systém a to sú vlastne naši dobrí policajti v tele…), ale vedel, že funguje. Vtedy nemal acylpirin, kvapky proti kašľu, mal len tú najvzácnejšiu tekutinu – vodu, ktorá keď je teplá, má min. tieto 3 vyššie spomenuté blahodarné účinky na teba, na tvoje telo a na tvoje chudnutie.

Takže „Krok č.1“ zhrnutie:

Každé ráno si daj na lačno hneď po zobudení 2 poháre teplej vody (spolu 0,5-0,7litra).

Poznámka: Ak si nie zvyknutá veľa piť, alebo piť vodu a sú na teba 2 poháre veľa, vypi 1 pohár.

Po 7 dňoch vypi  1 a pol pohára.

Po 14 dňoch budeš v pohode zvládať 2 poháre.

Teraz vieš o špeciálnom kroku na rýchlejšie chudnutie č. 1. Nabudúce sa dozvieš aký je krok č. 2 😉


Ďalšie časti denníka:

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

kaliper
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
kaliper
Scroll to Top