ako schudnut rychlo

20 Minútový Extrémny Video-tréning #1 (Zhoď 2 kilá TENTO TÝŽDEŇ!)

Ako schudnúť 2 kilá tento týždeň s týmto skákacím tréningom:

1. Rob tento 20 minútový tréning 1-2x za deň (ale nie viac ako 3) a…

2. Rob ho 4 dni alebo častejšie počas TOHTO TÝŽDŇA.

3. NEPOČÍTAJ KALÓRIE ale…

4. Jedz len z tohto zoznamu jedál tu: https://www.profimama.sk/239-potravin-pre-rychlejsie-chudnutie/

5. Jedz len MAXIMALNE 4x za deň a jedz minimálne 1 surovú zeleninu pred každým jedlom.

6. Pi IBA vodu – pre hlbšie vysvetlenie úžasnej diéty, v ktorej sa nepočítajú kalórie – pripravím zanedlho návod.

7. Po 7 dňoch mi napíš do komentára koľko si zhodila (kíl, dekov, centimetrov).

Tu je pravda o schudnutí 2 kíl za JEDEN TÝŽDEŇ:

Zhodíš 2 kilá za týždeň alebo DOKONCA VIAC ak máš nadváhu… ale ak nemáš 10 kíl a viac ako by si mala mať, NEOČAKÁVAJ, že tento týždeň zhodíš 2 kilá (napriek tomu, že niektorým z vás sa to podariť môže). Len vedz, že tvoje šance, že zhodíš tento týždeň 2 kilá čistého tuku ak máš 5 kíl alebo menej nadváhy sú menšie. Ak máš viac ako 7 kíl nadváhu, potom sú tvoje šance na zhodenie 2 kíl čistého tuku lepšie. Ak máš viac ako 14 kíl nadváhu, potom ti môžem takmer zaručiť, že 2 kilá čistej slaniny pôjde dole.

Nemôžem ti 100% garantovať, že počas tohto týždňa to naozaj zhodíš, pretože jednoducho neviem, čo iné ešte budeš robiť ako napríklad, či tento tréning budeš celý týždeň dodržiavať tak ako je alebo dokonca, či si vyhradíš čas na to, aby si aj svoju jedlo dala trocha do poriadku.

Všetko čo v podstate stačí aby si robila je tento 20 minútový tréning skákania tak rýchlo ako len môžeš počas 20 sekúnd striedanými s 10 sekundovou pauzou. Ak to je pre teba príliš, môžeš to robiť kľudnejším pomalším tempom, alebo ak si začiatočníčka, môžeš použiť stoličku a sadnúť si na chvíľočku počas prestávky alebo jednoducho ak by si naozaj že nevládala – urob z tohto tréningu len 10 minút.

Snaž sa vytvoriť si návyk, že každú sériu budeš počítať koľko skokov sa ti podarilo a pokús sa minimálne to číslo udržať alebo zvýšiť takže budeš mať motiváciu, aby si porazila svoj vlastný rekord.

Uži si to 😉

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
Proti chrápaniu
kaliper
Scroll to Top