Shopping Cart
kanngen-voda

ŠTRUKTUROVANÁ KANGEN VODA

5/5 - (1 vote)

ŠTRUKTUROVANÁ KANGEN VODA

KANGEN VODA POMÁHA PRI LEPŠOM HYDRATOVANÍ ORGANIZMU

Pomáha pri lepšom hydratovaní tela vďaka čomu telo rýchlejšie absorbuje vitamíny a živiny. Ľahšie preniká do buniek a hydratuje telo 6x rýchlejšie ako bežná voda.

Pitná Kangen voda má inú molekulárnu štruktúru ako obyčajná pitná voda. Túto vlastnosť získava vďaka elektrolýze, ktorá ionizuje vodovodnú vodu v prístroji a mení jej štruktúru.
Je tvorená z mikro zhlukov molekúl vody (5-6 molekúl v zhluku), čo umožňuje dôkladnejšie hydratovať celé telo. Rýchlejšie preniká do buniek a rozpúšťa výživné látky. Telo rýchlejšie absorbuje vitamíny a živiny, ale aj rýchlejšie vyplavuje toxíny.

Voda z vodovodu alebo niektoré druhy balených vôd nie sú štruktúrované. Sú tvorené 15-20 molekulami v jednom zhluku.

Štruktúrovaná Kangen voda urobí čaj so studenou vodou. Ostatné vody toto nedokážu, lebo nie sú štruktúrované.

Máte pocit nadúvania, keď sa snažíte dodržiavať pitný režim 8-10 pohárov vody denne? Je to preto, lebo vodovodná voda a balená voda sa vstrebávajú pomalšie a nehydratujú telo tak rýchlo, ako Kangen voda.

Pri užívaní vitamínov či doplnkov stravy je zaručená výborná absorpcia do vášho tela. Voda Kangen nie je vhodná k zapíjaniu liekov, pretože je schopná „vytiahnuť“ až 80%  účinných látok (tým môže Kangen voda zvýšiť účinky niektorých liekov) a pri zapíjaní liekov bežnou vodou sa uvoľní  iba asi 15%, u vitamínov či doplnkov stravy je tento efekt  naopak veľmi žiadaný… Voda je veľmi „ľahká“, po pití nie je pocit „nafúknutia“ a veľmi nenásilne tak dodržíme i pitný režim.

 

VIDEÁ O ŠTRUKTUROVANEJ KANGEN VODE

 

 

DEHYDRATÁCIA ORGANIZMU

2/3 nášho tela tvorí voda. Preto naša pokožka a orgány vyžadujú kvalitnú hydratáciu. Keď človek stratí vodu, dochádza k dehydratácii, čiže zahusteniu organizmu. Smäd nie je považovaný za skorý varovný signál. Ak máte pocit smädu, môžete byť už dávno dehydrovaný.

Príznaky dehydratácie sú starnutie, zlý spánok, zápcha, obličkové kamene a bolesti hlavy.

Štruktúrovaná Kangen voda pomáha telo lepšie hydratovať.

Nečakajte na pocit smädu, pite priebežne počas celého dňa. Keď už pocítite smäd, znamená to, že nedodržiavate pitný režim.

 

VIDEO – PROF. HORÁKOVÁ HOVORÍ O DEHYDRATÁCII

Prof. Horáková hovorí o dehydratácii, napr. prečo máme pri bolesti hlavy uprednostniť vodu pred tabletkou

 

Ako získať zdravú štrukturovanú KANGEN vodu?

Comments are closed.

vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Proti chrápaniu
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
kaliper
vaha na gramy mini-digitalna-vaha1
Proti chrápaniu